Gerovės ir komforto kūrimas rūpinantis aplinka

 

KOMFORTAS

Mes visi norime gyventi sveikiau ir kuo komfortiškesnėje aplinkoje. Suvokti ir pripažinti sąlygas, kurios daro įtaką mūsų gerovei, tai pirmas žingsnis komforto paieškos kelyje.

Kiekviena asmenybė turi subjektyvų komforto suvokimą. Tačiau mes galime jį objektyviai apibrėžti taip kaip “fizinės ir psichinės gerovės jausmas”. 1960-1970 metais moksliniai tyrimai, kaip antai, parengta profesoriaus Ole Fanger “Gerovės teoriją” parodė, kad šiam pojūčiui turi įtakos keli veiksniai: temperatūra, drėgmė, oro kokybė ir triukšmas.

ENERGIJOS TAUPYMAS

Energijos vartojimo revoliucija turi vykti plačiu mastu, pradedant nuo ten kur mes gyvename. Pasaulis yra mūsų namai

Mūsų planetos energijos ištekliai nėra neišsemiami. Mūsų planetos ateitis priklauso nuo mūsų ir kaip mes galėsime sumažinti iškastinių energijos išteklių naudojimą ir pereiti prie atsinaujinančių. Tuo pačiu statybos pasaulis pasikeitė dėl pirmųjų ekologiškai suderintų pastatų, naudojančių labai gerai izoliuotą apdangą ir sukurtų įrenginių šildymo, vėsinimo, sanitarinio vandens, vėdinimo su šilumos siurblių sistemomis naudojančiomis nuo 75% iki 100% atsinaujinančią energiją. Skaityti plačiau.

Atsinaujinančios Energijos Naudojimas

Šilumos siurblio sistemų naudojimas ištisus metus tai ne tik draugiškas aplinkai sprendimas, bet realus rinkos poreikis

2008 metų gruodžio 17 dieną Europos parlamentas patvirtino „Atsinaujinančios energijos išteklių (AEI) taisykles, pagal kurias skatinama naudoti energiją gaunamą iš atsinaujinančių išteklių. Šiame reglamente šilumos siurbliai apibūdinami kaip technologiniai įrenginiai naudojantys atsinaujinančią energiją iš oro, vandens ar žemės. Šilumos siurbliai – gerai išvystyta technologija turinti didelį potencialą ir prisidedanti prie energijos taupymo bei klimato apsaugos. Šilumos siurbliai tai viena iš technologijų galinti patenkinti poreikį šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui panaudojant atsinaujinančius energijos išteklius. Skaityti plačiau