ELFOSystem OFFICE

Komfortas ir energijos taupymas nedideliems komerciniams pastatams ir biurams

ELFOSystem OFFICE yra inteligentiška atsinaujinančios energijos sistema skirta biurams ir nedideliems komerciniams pastatams. Komplektuojamas su visais elementais suteikiančiais idealų komfortą ištisus metus: šildymas, šaldymas, vėdinimas ir oro valymas

– Sistemos pagrindinis elementas ELFOEnergy Extended Inverter  oru aušinamas šilumos siurblys su DC inverterine technologija nuo 5 iki 15 kW.
Aukštas sezoninis efektyvumas pasiekiamas tiesioginės srovės inverterinės technologijos naudojamos kompresoriuje leidžia reguliuoti galią atitinkančią reikalingą apkrovą. Šis sprendimas sumažina energijos suvartojimą ir ženkliai pagerina sezoninį efektyvumą, visų pirma esant daliniai apkrovai, o tai sudaro pagrindinę eksploatacijos laikotarpio dalį.

-Pažangi technologija. Šilumos siurblys ELFOEnergy Extended Inverter komplektuojamas su hidrofiline baterija užtikrinančia efektyvumą visomis sąlygomis, elektroniniu termoreguliuojančiu vožtuvu optimizuojančiu aušinimo kontūro su DC kompresoriumi veikimą, aukšto naudingumo šilumokaičiu. Didelio paviršiaus ploto šilumokaitis  didinantis efektyvumą bet kokiomis klimatinėmis sąlygomis. „Vandens“ rinkinys supaprastinantis hidraulinį kontūrą ir palengvinanti priežiūrą. Įrenginys gali būti komplektuojamas su DC inverterininiu cirkuliaciniu siurbliu garantuojančiu papildomą taupymą, automatiškai moduliuojant vandens srautą atsižvelgiant į poreikį ir nuostolius sistemoje.
Žemas triukšmo lygis dėka optimizuotos ventiliatoriaus konstrukcijos ir dinaminės ventiliatoriaus ir kompresoriaus moduliacijos. Kompaktiški matmenys atitinkantys estetinius reikalavimus lengvina instaliavimą bet kokio pastato konstrukcijoje.

Kiti Sistemos elementai:

 – ELFOFresh2 vėdinimo įrenginys oro keitimui ir valymui su termodinamine rekuperacija, galintis patenkinti apie 80% pastato šilumos poreikio.
 Zephir2, centralizuota vidaus ventiliacijos sistema su energijos rekuperacija galintis patenkinti apie 50% pastato šilumos poreikio.
 ELFORoom2, ELFOSpace, ELFOSpace BOX2, ELFODuct (CFD, CF, …), vandeniniai terminalai (konvektoriai su ventiliatoriumi) mažai eikvojantys energijos su temperatūros valdikliu kambaryje, minimalistinio dizaino, mažų matmenų su kintamo greičio ventiliatoriumi tolygiai paskirstantys temperatūrą.
– ELFOControl2, nauja pažangi valdymo sistema optimizuojanti energijos efektyvumą bei užtikrinanti teisingą veikimą visoje gyvenamoje zonoje, valdanti iki 12 klimato zonų ir 40 elementų.

Pagrindiniai ELFOSystem Office privalumai

– Užbaigtumas ir sistemos paprastumas, ELFOEnergy Extended Inverter yra pilnai sukomplektuota vandeninė sistema nereikalaujanti instaliavimo etape specializuotų inžinierių sudarant geresnes sąlygas montuotojams ir palengvinant priežiūrą, priešingai nei tiesioginio išgarinimo sistemų įdiegime kur tai būtina.

– Geresnis komfortas, dėka vidiniais prietaisais tolygiai paskirstomos temperatūros, pasiekiama temperatūra ir yra labai artima komfortinei.

 Lanksti sistema, nes adaptuota darbui ne tik su ventiliatoriniais konvektoriais (fancoil), bet taip pat ir su spinduliuojančiomis plokštėmis, šaldymo-šildymo sijomis ar mišrioje sistemoje.

– Patalpų oro vėdinimo ir valymo sistema su aktyve termodinamine rekuperacija dėl savo ypatingų savybių didinanti energijos vartojimo efektyvumą ir komfortą. Taip pat galimas autonominis ar centralizuotas instaliavimas.

– Sistema žiūrinti į ateitį  dėka savo savybių kaip energijos vartojimo efektyvumas ir kombinuotas atsinaujinančios energijos išteklių iš oro, vandens ir žemės naudojimas, padeda pasiekti „20-20-20“ 2020-iais metais numatytus Europos tikslus, taip pat ir daugiabučių namų ir nedidelių komercinių pastatų programose.

Sistema idealiai tinkama biurų ir nedidelių komercinių pastatų oro kondicionavimui ir tai pripažinta „Next Energy“ mokslininkų komiteto. Sistemos širdis ELFOEnergy Extended Inverter  atrinktas ir pripažintas „Percorso Efficienza & Innovazione“, kaip efektyvus produktas ir novatoriška energijos taupymo sistema.
„Percorso Efficienza & Innovazione“ mokslininkų iniciatyva atkreipianti dėmesį į novatoriškus energiją taupančius produktus bei sistemas.