Close control system


Precizinė tikslios kontrolės sistema CLOSE CONROL SYSTEM

Specializuota aukšto efektyvumo kondicionavimo sistema duomenų centrų, serverinių, patalpų su technologine įranga ar patalpų su dideliu šilumos išskirimu klimato užtikrinimui.
 
Precizinė tikslios kontrolės sistema Close control system astaraisiais – tai sprendimas, kurį išdirbo kompanija Clivet, tiksliam klimato palaikymui patalpose. Tai oro vėsinimo centralizuotos ir ar  tiesioginio išgarinimo autonominės sistemos.
Aukštas energetinis efektyvumas per visą metinį ciklą
Kompanijos Clivet tikslios kontrolės technologija užtikriną aukštą efektyvumą per visą metinį darbinį ciklą ir pasižymi mažu energijos sunaudojimu. Tai reiškia, kad pagerina bendrą visos duomenų centro sistemos efektyvumą, kuris išreiškiamas parametru PUE (Power Usage Effectiveness) energijos vartojimo efektyvumas. Tai santykis tarp bendro duomenų centro energijos suvartojimo ir IT įrangos  galios suvartojamo. Iš tiesų, didžiausia suvartojamos energijos dalis tenka kondicionavimui.
Pilna klimato kontrolė
Tam, kad tinkamai veiktų elektroninė įranga, aptarnaujamoje patalpoje reikalingas orą filtravimas ir būtina tiksliai išlaikyti temperatūrą bei drėgmę.
Aukšta juntama galia 
Clivet tikslios kontrolės sistemos specialiai sukurtos patalpų su dideliu šilumos išsiskirimu kondicionavimui. Todėl tikslios kontrolės kondicionieriai skiriasi nuo įprastinių kondicionierių, kur dauguma įtaiso aušinimo galios yra iššvaistoma oro sausinimui.
Specialios sistemos maksimaliai prailgintam darbui
Dėka naudojamų medžiagų ir komponentų skirtų įtemptam eksploatavimo režimui, tikslių laboratorinių bandymų ir testavimų ir griežtų individualių testų užtikrinamas būtinas patikimumas ir ilgaamžiškumas.
Kompaktiškas dizainas, maksimalus universalumas ir puiki integracija į patalpos architektūrą 
Kompaktiški gabaritai ir platus vidinių įrenginių pasirinkimas įgalina integruoti su technologiniais įrenginiais, išsaugant daugiau erdvės esamiems serveriams ir ateityje montuojamai įrangai.
Precizinės Clivet tikslios kontrolės sistemos komponentai:
  • Aukšto efektyvumo tikslios kontrolės blokai montuojami viduje su elektroniniu reguliavimu. Galimi du oro tiekimo variantai, į viršų ir į apačią.  Gaminami šie kondicionierių tipai:
  • Tiesioginio išgarinimo kondicionieriai su oru arba vandeniniu kondensatoriaus aušinimu. Naudojamas ekologiškas šaldymo agentas R-410A;
  • Kondicionieriai veikiantys atšaldytu skysčiu.

Тaip pat galimi kondicionieriai versijos Twin Cooling, su 100%  rezervu maksimaliam nepertraukiamam darbui, bei versija Economy Cooling, kuri prie tam tikrų klimato sąlygų, gali vėsinti patalpą mažiausiomis energijos sąnaudomis. 

  • Šaldymo mašinos (čileriai) aukšto sezoninio efektyvumo su oru ir vandeniu aušinamu kondensatoriumi, moduline spiralinių kompresorių technologija SPINCHILLER  ar su SCREWLINE sraigtinių kompresorių technologija dideliems šaldymo poreikiams. Visi modeliai su oru aušinamu kondensatoriumi turi galimybė dirbti tiesioginio šaldymo režime (Free cooling) maksimaliam ekonomiškumui eksploatacijos laikotarpyje.