CLIVET gyvenamajam sektoriui

VIENINGA SISTEMA GYVENAMŲJŲ NAMŲ KOMFORTUI

Clivet sistema gyvenamajam namui ELFOSystem sukurta siekiant sujungti ištisus metus veikiančią oro kondicionavimo koncepcija į vieningą sistemą, galinčia tiekti šilumą žiemos metu, vėsinti vasarą, ruošti karštą buitinį vandenį ir vėdinti tiekiant švarų orą tiek naujuose, tiek renovuojamose namuose.

Clivet siūlo sprendimus, skirtus gyvenamųjų pastatų skirtingų poreikių užtikrinimui, didinant energijos naudojimo efektyvumo klasę ir vertę. “Kompleksiniai sprendimai” supaprastiną sistemos įdiegimą ir garantuoją komfortą ištisus metus:

  • Šildymas
  • Vėsinimas
  • Buitinio karšto vandens ruošimas
  • Vėdinimas

Vieninga sistema, naudojant nuo 75 iki 100% atsinaujinančią energiją, pagamintą optimizuotos ir aukštos kokybės įrenginių, valdoma vienu kontroleriu, panaudojant efektyviausias kiekvieno elemento funkcijas užtikrina gerą patikimumo, efektyvumo ir patogumo rezultatą.

Sistema užtikrinanti iki 50% sutaupytos pirminės energijos lyginant su degimo sistemomis ir visišku tiesioginės CO2 emisijos ar pavojingų dujų nutraukimu.

Integruotų vieningų sistemų privalumas gana ženklus, leidžia supaprastinti įrenginius, patiekti tik tuos sistemos funkcinius elementus, kurie yra būtini ir kuriuos galima sujungti tarpusavyje taip, kad sistema taptų paprasta, instaliuojama mažesnėmis sąnaudomis, maksimaliai taupanti energiją ir gerinanti komfortą vidaus aplinkoje.

SISTEMINIAI SPRENDIMAI

4 unikalios šildymo vėsinimo ir vėdinimo sistemos paremtos šilumos siurblių technologija
Clivet siūlo sprendimus skirtus įvairiems instaliavimo poreikiams, tiek naujos statybos, tiek renovuojamiems vienos šeimos gyvenamiesiems namams ar daugiabučių kompleksui. Sprendimai paremti daugybę privalumų ir kaštų taupymų visiems ūkio subjektams, užtikrinant geriausią savo klasėje pastato energijos efektyvumą taip pakeliant pastato vertę.
  ELFOSystem GAIA Edition
Vidutinės ar mažesnės energijos poreikio namams
Sužinoti daugiau
ELFOSystem GAIA Maxi
Didelio energijos poreikio namams
Sužinoti daugiau
  ELFOSystem Building
Sprendimai daugiabučių ar verslo paskirties patalpų
klimato užtikrinimui visus metus.
Sužinoti daugiau
ELFOSystem Housing
Decentralizuotas sprendimas butams
su mažos energijos poreikiu