Sisteminiai sprendimai

SPRENDIMAI BET KOKIAI SRIČIAI

Ateities vizijos matymas padeda CLIVET išlaikyti lyderio pozicijas plėtojant šildymo, oro kondicionavimo, oro tiekimo sistemas pritaikant jas įvairiose specializuotose sferose. Su CLIVET sprendimais siekiama aukšto komforto, energijos taupymo ir atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo.
Komercija Gyvenamasis sektorius Pramonė
Sprendimai su šilumos siurbliais, specializuotos sistemos prekybos centrams, viešbučiams, restoranams, kino teatrams ligoninėms ir biurų pastatams. Sprendimai, su visus metus veikiančiais šilumos siurbliais, siekiant atgauti atsinaujinančią energiją užtikrinant komfortą naujuose ar renovuojamose namuose.

Efektyvūs, patikimi, ir aplinkai draugiški sprendimai pramoniniams procesams; gamybinių bei biurų patalpų klimato užtikrinimui

CLIVET projektuoja ir gamina unikalias šilumos siurblio klimato kontrolės sistemas įvairioms reikmėms. Šios sistemos palaiko pageidaujamą klimatą užtikrinant komfortą ištisus metus ir palyginti su tradiciniais sprendimais, naudojančiais iškastinį kurą, išsiskiria šiais privalumais:

  • Pradinės energijos taupymas nuo 30% iki 60%
  • Sumažinimas išmetamo CO2 kiekio iki 50%
  • Atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas pagal RES direktyvas  (Atsinaujinantys energijos šaltiniai)

 

Kiekvienos sistemos pirminio sumanymo tikslas – maksimali investicijų grąža, įvertinant visus kaštus susijusius su sistemos įdiegimu ir optimizavimu.