Sertifikavimas

Clivet derina geriausią technologiją su aukščiausia produkcijos kokybę ir veiklos sertifikavimo sistema.

Inovacijos, kuriomis Clivet visada išsiskyrė, remiasi pramonės sistema, kuri priėmusi ir adaptavusi ISO 9001 standartus nuo 1996 metų; Tikslas užtikrinanti kokybės vadybos sistema skirta valdyti procesus kompanijoje, kurie skirti organizacijos veiksmingumo ir efektyvumo didinimui, bei kliento pasitenkinimui.

Dėmesys aplinkos apsaugai

Clivet įsipareigojusi  skatinti “žalios statybos” principus  ir tapo GBC nare Italijoje. Ši organizacija bendradarbiauja su USGBC, JAV nepelno siekiančia organizacija, kuri pasauliniu mastu skatina nepriklausomą sertifikavimo sistemą LEED (Leadership in Energy and Environmental Design)

LEED principai nustatyti tikslius kriterijus sveikų, energiją taupančių, aplinką tausojančių pastatų projektavimui ir statybai

Eurovent Sertifikavimo Programos

Eurovent sertifikavimo programos tikslas – sukurti bendrą produktų klasifikavimo kriterijų grupę. Konsultantai ar projektuotojai, atsakingi specialiais aspektais, bei įrangos naudotojai gali pasirinkti produktus žinodami, kad duomenys pateikiami kataloguose yra patikimi ir teisingi.

Produktų techninių savybių palyginimai atliekami remiantis trečiųjų šalių nustatytomis procedūromis ir patikrinti  bandymais. Tai užtikrina stiprią ir sveiką konkurenciją rinkoje ir yra prieinami visiems gamintojams.

Clivet dalyvauja vandens šaldymų mašinų EUROVENT sertifikavimo programoje (EUROVENT “Water Chiller Assemblies” Certification programme).

Informacija talpinama į  sertifikuotų produktų EUROVENT katalogą arba rasite apsilankę tinklapyje www.euroventcertification.com. Sertifikavimo programa apima šaldymo mašinas oru aušinamu kondensatoriumi iki 600kW ir vandeniu aušinamas iki 1500kW.

NFPAC Sertifikatas

 

Clivet su produktų ELFOEnergy Ground serija prisijungė prie Prancūzijos sertifikavimo NFPAC. Šis sertifikatas išduodamas AFAQAFNOR ir yra gamybos procesų patikimumo patvirtinimas. Tai dar vienas kokybiško produkto įrodymas galutiniam vartotojui.

NFPAC sertifikuojami oras / vanduo ir geoterminiai šilumos siurbliai iki 50kW šildymo galios.
NF ženklas parodo šiuos parametrus:

  • Naudingumo koeficientas (COP) skirtinguose režimuose.
  • Šildymo galia
  • Garso slėgio lygis

Inžinerijos ir gamybos kokybės standartai

Bendrovė Clivet S.p.A., remiantis savo politika sutelkti dėmesį į kliento poreikius, pasirinko ISO 9001 kokybės sistemą kaip nuorodą atliekant visas veiklos operacijas. Šių standartų laikymasis užtikrina nuolatinį kokybės gerinimą ir produkcijos patikimumą. Clivet šių tikslų siekia vykdant komercines operacijas, projektavimo darbus, medžiagų pirkimo ir  gamybos etapuose, bei aptarnavime po pardavimo. Sertifikatas ISO 9001_2008_ENG

Saugos standartai

Clivet gaminiai atitinka produktų direktyvas, kaip to reikalaujama visose Europos šalyse, siekiant užtikrinti reikiamą saugos lygį.EC atitikties deklaracija “EC Declaration of Conformity” yra išduodama kiekvienam produktui remiantis direktyvomis:

  • 98/37 EC “Mašinų direktyva”
  • 2004/108 EEC ” Tiesioginio elektromagnetinio suderinamumo”
  • 2006/95/EC “Žemos įtampos direktyva”
  • 97/23/EC “Įrangos slėgio direktyva”