Kompanija


CLIVET GRUPĖ

CLIVET yra Europoje pirmaujanti bendrovė projektuojanti, gaminanti ir platinanti oro kondicionavimo, šildymo,  šviežio  oro tiekimo sistemas. Kompanija siūlo platų sprendimų spektrą gyvenamųjų, komercinės ir pramoninės paskirties sektoriams.CLIVET kompanija įkurta pono Bruno Bello 1989 metais Italijos mieste Feltre, Belluno provincijoje. Įmonė pradėjo savo veiklą nuo šaldymo mašinų ir šilumos siurblių gamybos.Per pastaruosius 20 metų CLIVET sukūrė naujovišką produktų bei sistemų asortimentą, skirtą įvairios paskirties objektams. Tokiu būdu kompanija tapo lydere tokiuose svarbiuose rinkos segmentuose kaip prekybos centrai, ligoninės, kino teatrai ir kituose pramoninės bei komercinės paskirties objektuose.CLIVET gamybos plotas užima 50000m2 teritoriją Feltre (Belluno) Italijoje, šiandien grupėje dirba 550darbuotojų Italijoje ir 300 darbuotojų užsienyje. Clivet turi tris gamyklas: Italijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Indijoje, bei aštuonis filialus: Anglijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Arabų Emyratuose, Rusijoje ir Indijoje. Platus distributorių tinklas apima 40 bendrovių Italijoje ir 50 užsienio šalyse.

Tikslas

Per 20 veiklos metų bendrovė CLIVET nustatė Europinius komforto standartus ir pagrindinė misija tapo nuolatinis komfortas, asmeninė gerovę ir aplinkos apsauga.Clivet – Europietiškas kelias į komfortą.

Vertybės 

CLIVET visada dalyvauja moksliniuose tyrimuose, plėtroje ir siūlo naujus sprendimus rinkoje atspindinčius realią vertę klientams. Tai klimato komforto lygio pakėlimas patalpose kuriuose mes dirbame, gyvename ar praleidžiame laisvalaikį. Ir visa tai kartu su racionaliu energijos vartojimu. Kaip prioritetas teikiamas atsinaujinantiems energijos šaltiniams, kurie užtikrina mažesnius visos sistemos gyvavimo ciklo kaštus.
CLIVET sistemų pagrindinė kryptis nuolatinė šilumos siurblių evoliucija. Šis sprendimas yra pagrindas stabiliam Clivet sistemų tobulinimui  kurios sunaudoja iki 30-50% pirminės energijos mažiau nei įprasta oro kondicionavimo ir šildymo sistema.CLIVET sistemos užtikrina bendrą gerą savijautą, komfortą ir oro valymą nuo įvairių taršos rūšių nepriklausomai nuo sezono kaitos.Rezultatai pasiekiami maksimaliai taupant energiją dėl atsinaujinančių šaltinių naudojimo ir minimalaus poveikio aplinkai ženkliai sumažinant CO2.Kiekviena sistema sukurta siekiant padidinti investicijų grąžą. Visos išlaidos susijusios su sistemos gyvavimo ciklu yra apsvarstomos ir optimizuojamos.CLIVET sistemos pramoniniams ir komerciniams sektoriams:

  • Autonominės sistemos
  • Vandeninės sistemos
  • Vandens kilpos sistema WHLP ar šilumos siurbliai su vandens resursų panaudojimu WHSP
  • SPLIT sistemos
Nuo 2000m bendrovė CLIVET panaudojo specializuotus sprendimus gyvenamųjų namų sektoriuje, kuriant naujovišką ir labai efektyvią sistemą, kuri suteikia nuolatinį komfortą ištisus metus.Universali klimato sistema ELFOSystem tai pilnavertė sistema gyvenamiesiems namams. Šios sistemos dalis, kurią reikia išskirti, tai naujoviškos sistemos ELFOEnergy Gaia sukurtos 2008m. Šis šilumos siurblys apima visus namų sistemos elementus ir leidžia kondicionuoti orą vasarą, šildyti žiemą, ruošti buitinį karštą vandenį ir taupyti 50% energijos lyginant jei naudojamas kondensacinis katilas.Ši sistema gali pagaminti apie 75% suvartojamos energijos, panaudojant aplinkos energiją iš oro dirvožemio ar vandens, kur yra sukaupta saulės energija. Likę 25% energijos gali būti tiekiama iš elektros tinklo arba nuo saulės jei prijungti saulės kolektoriai
CLIVET: 25 metų gerovės ir komforto. Per 25 veiklos metų bendrovė CLIVET nustatė Europinius komforto standartus ir pagrindinė misija tapo nuolatinis komfortas, asmeninė gerovę ir aplinkos apsauga.Clivet – Europietiškas kelias į komfortą.
 2014
25 metai, pasirengę ateičiai
25 metai praėjo ir Clivet istorija parengė mums ateičiai.
Prieš 25 metus Clivet sukūrė ir priėmė sprendimus ir kad dabar yra ateitis
 2013 Clivet pradeda ELFOPackdaugiafunkcinių, mažo energijos poreikio  šilumos siurblių gamybą gyvenamiesiems namams ir daugiabučiams namams pritaikytą decentralizuota sistemą.
 2008  Sukuriama sistema ELFOSystem GAIA
Sistema užtikrinanti komfortą namuose ištisus metus.
Sistema taip pat leidžia panaudoti saulės energiją.
 2006 Nauji gamybos plotai. Kompanija Clivet plečiasi ir persikrausto į naują pastatą kuris apjungia du esamus.
 2004 Oro valymas Dar didesnio komforto paieškos leido sukurti naujus įrenginius Zephir ir ELFOFresh kurie gali rekuperuoti ir valyti orą gyvenamuosiuose ir dideliuose patalpose.
 2001 Sezoninis efektyvumas. Sukurtos šaldymo mašinos „Spin Chiller“. Pasiekė sezoninį efektyvumo lygį, kurio iki tol nepasiekė jokia kita šaldymo mašina.
1997 Nauja filosofija – klimato sistema Naujas būdas suvokti Clivet pasaulį: Sistemos išeina iš produkto sąvokos rėmų ir sutelkiamas dėmesys į konkrečius vartotojo poreikius.
1995 Naujos kryptys ir gamybos barai Clivet clima teritorijoje atsirado konferencijų salė, didelės biuro ir gamybinės patalpos su naujoviškais testavimo stendais šaldymo mašinoms iki 1500kW.
1992 Asortimentas plečiasi Dėka Clivet gaminamų specializuotų įrengimų paklausa pasiekė viršutinę ribą. Pradėta statyba trečios gamyklos skirtos didelio galingumo įrengimams.
1990 Privataus sektoriaus plėtra Aplinkos apsauga veda prie energijos taupymo ir šilumos siurblių su didelio efektyvumo šilumokaičiais naudojimo. Tyla tampa gerovės elementas renkantis  spiralinius kompresorius.
1989 CLIVET pradeda savo kelią misijos įgyvendinimo link. Nuolatinio komforto užtikrinimas ir aplinkos apsauga.