VRF sistemos

Banner SPLIT casa
VRF Schema VRF sistema tai sprendimas skirtas didelių komercinių pastatų, viešbučių, biurų, daugiabučių oro kondicionavimui. Tai oras-oras tipo šilumos siurbliai skirti užtikrinti klimatą patalpose visais metų laikais. Prie vieno išorinio bloko jungiami nuo kelių iki keliasdešimt vidinių blokų. Palyginti su SPLIT sistema, VRF būdingas elektroninis išsiplėtimo vožtuvas, esantis ant atskirų vidaus įrenginių, užtikrinantis didesnį sistemos išplėtimą. Didelis terminalų skaičius ir visiškai nepriklausomas veikimas. Sistemos bendras vamzdyno ilgis gali siekti net iki 1000m.
Tiek šaltinio, tiek naudotojo pusės yra grindžiamos tiesioginiais šilumos mainais tarp šaldymo / šildymo ir aplinkos.
Sistemos elementai vidiniai įrenginiai, tai šaldymo kontūro dalis vasarą veikianti kaip garintuvas, žiemos metu kaip kondensatorius.
Kodėl verta rinktis VRF sistemą

ALTA EFFICIENZA

DIDELIS EFEKTYVUMAS

FLESSIBILITA IMPIANTISTICA
SISTEMOS LANKSTUMAS

ELEVATA AFFIDABILITA
PLATUS VEIKIMO DIAPAZONAS IR DIDELIS PATIKIMUMAS

FACILE INSTALLAZIONE E MANUTENZIONE
VIETINĖ AR NUOTOLINĖ MULTI-ZONINĖ KONTROLĖ

Dėka inverterinės technologijos, (kompresoriuose, ventiliatoriuose) ,bei integruotos elektronikos ir valdiklių, leidžiančių tiekti tik tiek energijos, kiek iš tikrųjų reikia atskiroms zonoms, VRF sistema pasižymi dideliu efektyvumu ir energijos taupymu. Platus tiek išorinių, tiek vidinių įrenginių asortimentas, galimas didelis sistemos vamzdyno atstumas. VRF sistema tenkina tiek mažų, tiek vidutinių ar didelių pastatų kondicionavimo poreikius. Sistemos modulinė architektūra apjungia įrenginius ir valdiklius atsižvelgiant į konkrečią situaciją.
Automatinė vidinio bloko adresavimo funkcija supaprastina ir pagreitina diegimo etapą.
Tinkamas sistemos veikimas užtikrinamas iki -25°C šildymo režime ir nuo -15°C iki 48°C aušinimo režime. Patikimumą garantuoja testavimas ir griežta kontrolė gamybos etape, bei daugybė funkcijų, įskaitant kompresorių rotavimą pagal veikimo laiką ir rezervinį perjungimą kelių modulių sistemose, esant ekstremaliai situacijai. Platus valdymo sistemų asortimentas leidžia visapusiškai išnaudoti terminalų, esančių skirtingose pastato vietose nepriklausomumą, atsižvelgiant į konkrečius poreikius. Komandos yra prieinamos vietiniam valdymui (individualus ar centralizuotas) arba nuotoliniu būdu (per “debesį” iš išmaniojo telefono ar kompiuterio).

Sistemos elementai

VRFunitàesterne Išoriniai įrenginiai
VRF sistemos yra kelių tipų: oru aušinama 2-jų vamzdžių sistema Mini VRF nuo 7,2 kW iki 45kW šaldymo galios. Oru aušinama 2-jų vamzdžių sistema VRF MV6i, ir VRF MV6 nuo 25,2 kW iki 270kW šaldymo galios. Oru aušinama 3-jų vamzdžių VRF MHR sistema su šilumos rekuperacija, galimas šaldymas ir šildymas skirtingų vidinių prietaisų vienu metu. Galia nuo 25,2 iki 180kW. Skysčiu aušinama VRF MW sistema su šilumos rekuperacija, galimas šaldymas ir šildymas skirtingų vidinių prietaisų vienu metu. Galia nuo 25,2 iki 100,5kW.
VRFunitàinterne

Vidiniai įrenginiai
10 įvairių tipų vidinių įrenginių (sieniniai, kasetiniai, kanaliniai, konsoliniai). Asortimente iš viso daugiau nei 100 modelių, kurie užtikrins bet kokį poreikį patalpų šaldymui ar šildymui.  Vidiniai kondicioneriai su DC tipo dažnio keitikliu reguliuojamu varikliu, 7 ventiliacijos greičiais

VRF controlli

Valdymo ir kontrolės sistemos
Platus komandų pasirinkimas leidžia valdyti skirtingas zonas vietoje arba nuotoliniu būdu, priklausomai nuo jūsų konkrečių poreikių.
Galimi belaidžiai ir laidiniai nuotolinio valdymo pultai, centralizuotas valdymas jutikliniu ekranu, debesų valdymo sąsajos iš išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar asmeninių kompiuterių, kelių sistemų centralizuotas valdymas, net skirtingose vietose, priežiūros sistemos ir BMS sąsajos VRF sistemos integravimui su trečiųjų šalių įranga.

Daugiau informacijos apie VRF sistemos kondicionierius