MONO SPLIT ir MULTI SPLIT sistemos

SPLIT Sistema
Banner SPLIT casa

SPLIT sistemos tai oras-oras šilumos siurbliai skirti gyvenamųjų ir smulkaus verslo patalpų kondicionavimui.  Tiek šaltinio, tiek naudotojo pusės yra grindžiamos tiesioginiais šilumos mainais tarp šaldymo ar šildymo ir aplinkos.

Sistemos elementai vidiniai įrenginiai, tai šaldymo kontūro dalis vasarą veikiantis kaip garintuvas, žiemos metu kaip kondensatorius.

Kodėl verta rinktis SPLIT sistemą

ALTA EFFICIENZA

DIDELIS EFEKTYVUMAS

RISPETTO PER AMBIENTE

APLINKOS APSAUGA

COMFORT OTTIMALE

OPTIMALUS KOMFORTAS

SEMPRE SOTTO CONTROLLO

PILNA KONTROLĖ

 Vidiniai blokai nuo A + iki A +++ klasės, naudojama inverterių technologija ir elektroniniai valdikliai užtikriną tik reikiamą galią-pajėgumą, tai ženkliai sumažina energijos suvartojimą. MONO ir MULTI SPLIT sistemose naudojamo šaltnešio R-32 sumažintas GWP indeksas garantuoja žymiai mažesnį CO2 išmetimą nei kitų HFC šaltnešių. Protingi jutikliai užtikrina idealų komfortą, atsižvelgiant į žmonių buvimą ir veiklą patalpose. Išplėstinė kontrolė, tokia kaip pagreitintas aušinimas / šildymas, leidžia lengvai pasiekti reikalingą komfortą. „Smart Kit“ ir „App“, prieinami tiek „iOS“, tiek „Android“, leidžia valdyti oro kondicionierius bet kurioje situacijoje. Programa suteikia daugiau funkcijų ir palengvina sistemų naudojimą.

Sistemos elementai

Schema-Monosplit-500x416 MONO SPLIT
Sieniniai kondicionieriai nuo 2,5 iki 7 kW galios skirti patalpoms su mažais šilumos poreikiais. Prie vieno lauko įrenginio gali būti prijungtas tik vienas vidinis blokas.
Kondicionieriai nuo A + iki A +++ klasės. Visose serijose naudojamas ekologiškas šaldiklis R-32
Schema-Multisplit-500x416 MULTI SPLIT

Oro kondicionavimo sistema nuo 4 iki 12,5 kW galios skirta pastatams su daugiau nei vienu kambariu – patalpa. Susidedanti iš vienio išorinio bloko ir kelių vidinių. Prie lauko bloko galima prijungti iki 5 vidinių kondicionierių. Tai leidžia nustatyti skirtingas temperatūras kiekvienai patalpai.

Visose serijose naudojamas ekologiškas R-32 šaldiklis.

Lauko įrenginiai yra „Dual“, „Triple“, „Quadri“ ir „Penta“ versijos, kuriuos galima derinti priklausomai nuo skaičiaus.

Galimi vidaus įrenginiai: sieniniai, kasetiniai, lubiniai & grindininiai, kanaliniai ar konsolės tipo A + klasės A ++ klasės.

Schema-Monosplit-500x416 LIGHT COMMERCIAL

Sistema nuo 3,5 iki 16 kW galios skirta nedidelėms komercinėms, gamybinėms patalpoms. Standartinė sistema susideda iš lauko įrenginio sujungto su vidaus įrenginiu.

Siekiant pagerinti oro pasiskirstymą patalpose, galima suderinti antrą vidaus įrenginį (TWIN konfigūraciją), kuris veiks tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir pirmasis.

Lauko įrenginiai suteikia šildymo ir vėsinimo energiją, atitinkančią aptarnaujamos patalpos poreikius.

Galimi vidaus įrenginiai: kasetiniai, lubiniai & grindininiai, kanaliniai ar konsolės tipo nuo A + klasės iki A ++ klasės.

Visose serijose naudojamas ekologiškas šaldiklis R-32.

Daugiau informacijos apie SPLIT sistemos kondicionierius