SPINchiller³ WSH-XSC3 WSHN-XSC3

 

Skysčio šaldymo mašina (chiller)
WSH-XSC3: Tik šaldymas
WSHN-XSC3: reversinis šilumos siurblys
Skysčiu aušinama
Viduje montuojama
Galia nuo 209 iki 750 kW
 spinchiller%c2%b3-wsh-xsc3-new
 Eurovent_logo

Nauja skysčio šaldymo mašinų serija SPINchiller³

SPINchiller³ šilumos siurbliai ir skysčio šaldymo mašinos užtikrinančios maksimalų energijos vartojimo efektyvumą per visą eksploatavimo ciklą.
Funkcijos ir ypatybės:
Hermetic_ScrollH2OŠilumos siurblysTik šaldymasIndoor instalationDC Inverter tecnologija varyflowR410A
WSH-XSC3 skysčio aušinimo mašina ir WSHN-XSC3 vanduo-vanduo šilumos siurblys montuojamas viduje priklauso SPINchiller3 šeimai, ir todėl išsiskiria savo puikiomis energijos efektyvumo charakteristikomis, modulumu ir patikimumu.
Šių produktų EFEKTYVUMAS didėja mažėjant apkrovai dėka modulinės technologijos, kompresorių ir pažangiausių šilumos mainų sprendimų; savo kategorijoje užtikrina aukščiausias  efektyvumo charakteistikas veikiant ir pilnos apkrovos sąlygomis. Aukštas SPINchiller3 produktų sezoninis efektyvumas ir jų tikslumas patenkinant prašomą apkrova garantuoja maksimalų komfortą sunaudojant ženkliai mažiau energijos
Moduliškumo aukštas sezoninis efektyvumas siūlo veiksmingą sprendimą didelio dydžio centrinio šildymo sistemose. Galimybė kontroliuoti pakopomis-kaskadoje SPINchiller3 įrenginius turinčius skirtingas funkcijas (aušinimo ar šilumos siurblio), leidžia patenkinti poreikius iki 5 MW, su garantuojamu aukščiausiu veiksmingumu, patikimumu ir kokybę, lyginant su dauguma esamų kitų sprendimų rinkoje.
Platus SPINchiller3 priedų asortimentas įskaitant pilną garso izoliaciją ar dažnio keitikliu valdomą siurblį sumontuotą įrenginyje, suteikia galimybę įrenginį instaliuoti bet kurioje sistemoje.
 Visa serija sertifikuota “Eurovent”
Šie vandens kondensacijos įrenginiai gali būti suporuoti su sausais REM² serijos aušintuvais
SPINchiller³ WSH-XSC3 WSHN-XSC3 bukletas
Daugiau informacijos apie skysčiu aušinamas šaldymo mašinas šilumos siurblius