SPINchiller³

 

Skysčio šaldymo mašina (chiller)
WSAT-XSC3: Tik šaldymas
WSAN-XSC3: reversinis šilumos siurblys
Oru aušinama
Lauke montuojama
A energijos klasė
Galia nuo 268 iki 678 kW
 
 Eurovent_logo

Nauja skysčio šaldymo mašinų serija SPINchiller³

SPINchiller³ šilumos siurbliai ir skysčio šaldymo mašinos užtikrinančios maksimalų energijos vartojimo efektyvumą per visą eksploatavimo ciklą.
Funkcijos ir ypatybės:
Hermetic_ScrollAir cooledTik šaldymasOutdoor instalationS_Plus_AXITOPElektroninis TRVFree_coolingS_Plus_HydroPackR410A
MODULIUOJANTI  „SCROLL“ TECHNOLOGIJA – Skirtas montuoti išorėje, SPINchiller³ su moduliuojama „Scroll“ technologija su keliais spiraliniais kompresoriais viename kontūre, elektroninis plėtimosi vožtuvas (EEV) ir su labai veiksmingais šilumos mainų plokšteliniais šilumokaičiais. Išsiskiria labai dideliu ESEER veiksmingumu sezoninio veikimo cikle

DVIGUBOS ENERGIJOS VERSIJA – Standartinė EXCELLENCE versija, A klasės pagal Eurovent siūlo aukščiausią energijos vartojimo efektyvumą tiek sezoninio ciklo metu, tiek ir pilnos apkrovos sąlygomis. PREMIUM versija taip pat išsiskiria puikiomis eksploatacinėmis savybėmis dalinės apkrovos sąlygomis ir yra kompaktiškų matmenų, kurie suteikia papildomą konkurencinį pranašumą.

PRITAIKOMA VISOSE SISTEMOSE – SPINChiller³ galimos keturios atskiros serijos: Skysčio šaldymo mašina, skysčio šaldymo mašina su tiesioginiu šaldymu (Direct free-cooling) ar be glikolio. Reversinis šilumos siurblys, multifunkcinis šilumos siurblys 2 ar 4 vamzdžių sistema, vienu metu generuojanti atšaldytą skystį, karštą vandenį ir/ar buitinį karštą vandenį. Visi modeliai su dvigubu šaldymo kontūru.

TTYLUS – Žemas skleidžiamas triukšmas tai optimalaus šilumokaičio ploto dydžio rezultatas, aukšto efektyvumo ventiliatorių naudojimas su sparno profilio  „sparneliais” ir novatoriški AxiTop difuzoriai su kinetinės energijos atgavimu.

IŠVYSTITA SISTEMA – Įrenginiai greitai ir lengvai integruojami į sistemą dėka hidraulinių jungčių, paruošti elektriniam pajungimui bei atliktas pilnas veikimo testavimas prieš siunčiant įrenginį klientui. Taip pat gali būti integruoti siurbliai, akumuliacinė talpa su visais pagrindiniais sistemos komponentais.