Stoginiai kondicionieriai CSRT-XHE2

ClivetPack
CSRT

Nauja stoginių kondicionierių (Roof top) serija

Norime jums pristatyti du naujus stoginių kondicionierių (Roof top) modelius CSRT-XHE2/ CSRN-XHE2 nuo 8,500 iki 60,000 m3/h Šią seriją sudaro 16 dydžių ir dvi galimos konfigūracijos. Šaldymo galia nuo 47 iki 375kW
Pagrindiniai naujos serijos privalumai
Labai efektyvus ir patikimas: Serija buvo visiškai perkurta pradedant teigiamais CLIVET Pack XHE serijos bruožais, daugelis technologinių naujovių buvo įvestos stengiantis pasiekti maksimalų efektyvumą. Modeliai, kurių galia didesnė nei 70kW yra su dvigubu šaldymo kontūru su spiraliniais kompresoriais, geriausiam patikimumui užtikrinti. Kiekvienas kontūras su integruotu elektroniniu išsiplėtimo vožtuvu (EEV), kuris leidžia sukurti stabilesnę ir tikslesnę kontrolę, nei su mechaniniu vožtuvu. Oro tiekimo ventiliatorius sekcija su elektroniniu būdu kontroliuojamu plug – ventiliatoriaus technologija, kuri suteikia didesnę kontrolę ir energijos taupymą. Filtravimas ir oro valymas aukšto efektyvumo su labai žemu slėgio pasipriešinimu.
Kintamas oro srauto greitis: Ventiliacija su elektroniniu būdu kontroliuojamu plug – ventiliatoriaus technologija įgalina įvairių tipų kontrolę, patenkinant įvairius projektų reikalavimus:
– Nuolatinis oro srauto kiekis, kontroliuoti oro srauto kiekį atsižvelgiant į laipsnišką filtro užsiteršimą
– Kintamas oro srauto kiekis, oro srautas reguliuojamas pagal šiluminės apkrovos poreikį, kol minimali vertė suderinama su pasirinkta oro difuzijos ir paskirstymo sistema, išgaunant nepaprastą energijos taupymą metinės veiklos cikle.
Oro tiekimas ir grąžinimas žemyn maksimaliam lankstumui: Net jei buvo pridėta naujų technologinių sprendimų, viena iš naujos serijos funkcijų yra montavimo lankstumas ir kompaktiškumas. Oro srauto tiekimo ir grąžinimo žemyn versija yra galima esant specialiems architektūriniams apribojimams. Ventiliatoriaus elektroninis valdymas sumažina kalibravimo ir kontrolės laiką paleidimo metu; Be to, yra galima aukšto statinio slėgio ventiliatoriaus sekcija.
Veikimas iki -30°C: šilumos siurblys kaip terminis šilumos šaltinis ir / ar integruojant papildomus energijos šaltinius. Galimi naudoti priedai:
– elektrinis šildymo tenas
– karšto vandens šildytuvas su valdymo vožtuvu
– energijos išgavimas. Šilumokaičio pagalba  rekuperuojama energija iš maisto sandėliavimo sistemų, šaldytuvų prekybos centruose ar pramoniniuose sandėliuose.
Lengvas ir pilnas pasirinkimas: Naujas parinkimo navigatorius – įrankis kurio pagalba galima parinkti įrangą atsižvelgiant į šalčio galią ar šviežio oro srautą siekiant patenkinti apkrovą ir projektinius reikalavimus.
Ekonominis privalumas
Nauja CSRN-XHE2 serija pristato ženkliai konkurencingesnį pozicionavimą, nei ankstesnės versijos, išlaikant aukštus Clivet techninius ir kokybės standartus.

MODELIS

CSRT-XHE2CSRN-XHE2 15.1-45.2
CSRT-XHE2: Tik šaldymas
CSRN-XHE2: Reversuojamas šilumos siurblys
Oru aušinamas
Galia nuo 48 iki 129 kW 
CSRN-XHE2_151-452
Funkcijos ir ypatybės:
Hermetic_ScrollAir cooledŠaldymas šildymasTik šaldymasOutdoor instalationPastovus_oro_srautasEC fanECO breezeElektroninis TRVFree_coolingApsauga_nuo_užšalimoTermodinaminė_rekuperacijakintamas_oro_srautasR410A

MODELIS

CSRT-XHE2 / CSRN-XHE2 49.4-110.4
CSRT-XHE2: Tik šaldymas
CSRN-XHE2: Reversuojamas šilumos siurblys
Oru aušinamas
Galia nuo 155 iki 376 kW
CSRN-XHE2_494-1104
Funkcijos ir ypatybės:
Hermetic_ScrollAir cooledŠaldymas šildymasTik šaldymasOutdoor instalationPastovus_oro_srautasEC fanECO breezeElektroninis TRVFree_coolingApsauga_nuo_užšalimoTermodinaminė_rekuperacijakintamas_oro_srautasR410A
Oro kondicionavimo įrenginiai “Roof top” CSRT-XHE2 ir CSRN-XHE2 serijos Clivet  technologinė evoliucija. Skirti mažų ir vidutinių patalpų tokių kaip prekybos centrų, parduotuvių, biurų ir gamybos ar sandėliavimo paskirties patalpų oro kondicionavimui.

Universalus panaudojimas: daugybė versijų, platus funkcijų ir priedų asortimentas įgalina unikalią integraciją ir lankstumą pasirinkime, nepriklausomai nuo panaudojimo ir išorės klimato.

Lengvai pozicionuojamas ir instaliuojamas: įrenginiai yra išskirtinai kompaktiški, puikiai išdėstomi ant pastato stogo, tiekiamo ir grįžtamo oro pajungimas galimas tiek apačioje, tiek horizontalus. Kondicionieriai, testuoti gamykloje ir paruošti paleidimui dėka komplektacijos, kuri apima visus sisteminius reikalavimus. tereikia prijungti prie elektros tinklo ir oro tiekimo sistemos.

Tvirtumas ir energijos taupymas: energijos suvartojimas ir valdymo išlaidos smarkiai sumažintos dėka aukšto novatoriško dvigubo šaldymo kontūro efektyvumo, pasirinktinai elektroninės filtravimo sistemos, plug – ventiliatorių su elektroniniu būdu kontroliuojamu varikliu, automatinės oro srauto kontrolės ir kintamojo srauto funkcijos.