ELFOEnergy Duct Inverter

 

Vandens šaldymo mašina
WSA-XIN
 21-141 
Tik šaldymas
WSAN-XIN 21-141 šilumos siurblys
Oru aušinama
viduje montuojamas
Šaldymo galia  4 – 31 kW

Eurovent_logo
 Elfo Energy Inverter

Funkcijos ir ypatybės:

S_Comp_ErmetRotatHermetic_Scroll Air cooledElfoControl2 Šaldymas šildymasTik šaldymasIndoor instalationDC Inverter tecnologija R410A
SEZONINIS EFEKTYVUMAS – Užtikrinamas DC Inverter technologijos taikomos kompresoriui, moduliuojant gretį priklausomai nuo energijos poreikio. Toks sprendimas dar labiau sumažina energijos vartojimą ir reikšmingai pagerina sezoninį efektyvumą.
PAŽANGI TECHNOLOGIJA – Kiekvienas įrenginys pagamintas įdiegiant naujausią technologiją: hidrofilinis šilumokaitis užtikrinantis efektyvų veikimą bet kokiomis sąlygomis, elektroninis išsiplėtimo vožtuvas optomizuoja šaldymo proceso ciklą su DC inverteriniu kompresoriumi, “vandens rinkinys” supaprastinantis hidraulinį kontūrą ir palengvinantis priežiūrą. Įrenginys gali būti komplektuojamas su DC inverter cirkuliaciniu siurbliu (opcija), moduliuojant vandens srautą priklausomai nuo pastato šiluminės apkrovos bei slėgio kritimo, taip sutaupant dar daugiau energijos.
KOMPAKTIŠKAS DYDIS – ELFOEnergy Duct Inverter šaldymo mašinos suprojektuotos  montavimui pastato viduje. Iki minimumo sumažinti matmenys – lemiamas veiksnys pritaikymui bet kokiame pastate.
ORTAKIUOJAMAS ORO TIEKIMAS IR GRĄŽINIMAS “Plug” tipo ventiliatoriai su EC varikliais iki 100Pa. Šalčio mašinos tiekiamos su flanšais grįžtamo oro ortakio pajungimui, tai sutrumpina instaliavimo laiką ir kaštus.
 
Daugiau informacijos apie ELFOEnergy Duct Inverter