Screwline WDH-SL3

SCREWLINE3
Vandens šaldymo mašina
Skysčiu aušinama
Montuojama viduje
WDH-SL3 120.1-580.2
Šaldymo galia 326-1538 kW 

 

 

 

Clivet naujas produktas – SCREWLine ³ WDH-SL3 labai aukšto efektyvumo vandens šaldymo mašinos su sraigtiniais kompresoriais.

Funkcijos ir ypatybės:

 
MAKSIMALUS ENERGIJOS TAUPYMAS – Excellence versija A klasės pagal Eurovent energijos efektyvumą, didelio efektyvumo veikiant dalinei apkrovai su nuolatine kompresorių galios moduliacija nuo 100% iki 25%. Veikiant pilnam apkrovimui EER iki 5.2, sezoninis ESEER iki 5,8. 
 Dvi versijos priklausomai nuo pritaikymo poreikio:
– Tik šaldymas
– Šilumos siurblys su vandens kontūro kaita.
AUKŠTA TEMPERATŪRA – Konfigūracija HWT aukšta vandens temperatūra (High Water Temperature) ypač tinkama kai reikalingas išeinantis vanduo iki 65°C temperatūros
PUIKUS SPRENDIMAS APLINKAI DRAUGIŠKIEMS PASTATAMS (GREEN BUILDINS)
-Aukšti efektyvumo rodikliai sutampa su protokolų tokių kaip ECBC ir LEED sertifikavimo reikalavimais. Be to šalčio agento kiekis yra ženkliai mažesnis nei daugumoje kitų gamintojų šaldymo mašinose.
PATIKIMA TECHNOLOGIJA – Puikūs energijos duomenys išgaunami aukštos kokybės dvigubo sraigtinio kompresoriaus komplektuojamo su elektroniniu termostatiniu ventiliu ir novatorišku vamzdiniu šilumokaičiu, optimizuotu darbui su R-134 freonu. Įrengimai su viengubu kompresoriumi ypač tinka lygiagrečios sistemos konfigūracijoje (Ecoshare), o konstrukcija su dvigubu kompresoriumi tai didesnis patikimumas, lankstumas ir maža paleidimo srovė.
UNIVERSALUS PRITAIKYMAS – Tinkama visiems vidiniams prietaisams: ventiliatoriniams konvektoriams spindulinėms ar šaldymo sijų sistemoms. WDH-SL3 taip pat galima žemos tiekiamo skysčio temperatūros (Brine) -8C ar -12C konfigūracija, gilaus sausinimo ar pramonės procesams. Šaltinio pusėje lengvai pritaikomas su aušinimo bokštu, sausu aušintuvu ar šuliniu.