WDAT-SL2 EXCELLENCE

SCREWLINE²
Vandens šaldymo mašina
Oru aušinama
Montuojama lauke
Tiesioginis šaldymas
WDAT-SL2 2.160-2600
Šaldymo galia 436-1439 kW
Clivet pristato naują oru aušinamu kondensatoriumi vandens šaldymo mašinų seriją su sraigtiniais kompresoriais WDAT-SL2 EXCELLENCE versija, nuo 440 iki 1440 kW. Labiau konkurencinga nei ankstesnės serijos kalbant tiek apie energijos vartojimą, tiek efektyvumą ir išlaidų mažinimą. SCREWLINE2 tinkami tiek rekonstrukcijoje, tiek civiliniam ar pramoniniam panaudojimui, kur reikalingas patikimumas ir veiksmingi sprendimai.

Funkcijos ir ypatybės:

 
 1. Konkurencingesnė A klasės segmente
Nauja SCREWLINE2 EXCELLENCE ST/SC serija A klasės veikiant pilna apkrova pagal Eurovent energijos efektyvumą, visų modelių EER virš 3.1. Prie to paties energijos vartojimo efektyvumo lygio visas dėmesys sutelktas į investicijų ir sistemos paleidimo kaštų mažinimą, taip pat į stabilumą ir patikimumą.
Nauja serija atitinka šiuos reikalavimus:
– agresyvus pozicionavimas, daugeliu atveju techniniai duomenys geresni nei konkurentų įrenginių, net lyginant su mažiau efektyvesniais modeliais.
– stabilumas ir patikimumas, naudojami tik aukštos kokybės komponentai gaminami pramoniniu mastu su griežta kokybės inspekcija.
2. Aukštas efektyvumas siekiant sumažinti eksploatacijos kaštus ištisus metus (ESEER +8%)
Dėka naujo šaldymo kontūro ir vėdinimo valdymo sezoninis efektyvumas ESEER padidėjo 8% lyginant su ankstesne WDATA serija. Įdiegus šiuos įrengimus, nuoseklus energijos kaštų mažinimas ištisus metus padidins konkurencingumą ir pastato nekilnojamo turto vertę.
3. Keturios akustinės konfigūracijos aplinkai su garso apribojimais
Net jei standartinė (ST) konfigūracija pakankamai tyli savo kategorijoje, galimos tylesnės versijos:
SC: -4% mažesnis garso slėgio lygis su kompresorių sekcijos izoliavimu
LN: -6% mažesnis garso slėgio lygis su kompresorių sekcijos izoliavimu, ilgesnis įrenginys ir mažesnis ventiliatorių greitis
EN: -15% mažesnis garso slėgio lygis su kompresorių sekcijos izoliavimu, ilgesnis įrenginys ir dar mažesnis ventiliatorių greitis
4. Stabilus ir patikimas veikimas
Siekiant užtikrinti veikimo tęstinumą ir priežiūros sąnaudų mažinimą, standartinėje versijoje  yra įrengta:
– Elektroninis plėtimosi vožtuvas (TRV) padidinantis efektyvumą ir pratęsiantis kompresorių tarnavimo laiką.
– Ekomomaizerio kontūras padidina efektyvumą ir mažina kompresoriaus perkaitimą.
– Elektros panelės priverstinis vėdinimas apsaugantis elektroninius komponentus.
– Elektroniniu būdu valdomi ECOBREEZE ventiliatoriai su integruotu „minkštu paleidimu“.
– Papildomas ECOBREEZE ventiliatorių privalumas yra labai išplėstas veikimo diapazonas. Nuo -10°C iki 50°C temperatūroje nuolat veikiant.
5. Minimali paleidimo srovė 
Automatinė paleidimo kontrolė nuosekliai jungia kompresorius ir ventiliatorius mažinant paleidimo srovę. Tai labai svarbi funkcija, siekiant išvengti pridėtinės elektros energijos tiekimo sistemos ir suderinama su elektros energijos tiekėjų gairėmis.
 6. Lengvas paleidimas
Skirtingai nei dauguma konkurentų, mūsų serija yra supakuota ir gamykloje išbandyta prieš išsiunčiant. Tai supaprastina paleidimą: nėra mechaninio surinkimo ar hidraulinių sujungimų tarp kelių komponentų. Be to daugiafunkcinis fazių monitorius tiekiamas standartiškai, apsaugantis nuo elektros šuolių ir sugadinimo esant neteisingam elektros pajungimui.
7. Naujas be glikolio tiesioginis laisvas šaldymas (No-glycol free-cooling) – ateitis
Tiesioginis laisvas šaldymas labiausiai efektyvus sprendimas atšaldyto skysčio gamybai šalto klimato šalyse. Greta tiesioginio laisvo šaldymo, kur glikolio skystis yra šaldomas vandens kaloriferyje, mes pristatome tiesioginį laisvą šaldymą be glikolio, kur glikolis yra tik įrenginio viduje. Nėra glikolio tai raiškia nėra nuostolių nei galiniuose įrenginiuose, nei siurblinėse.
Detalesnė informacija