Naujos kartos vandens šaldymo mašina SPINCHILLER2

SPINchiller²
Vandens šaldymo mašina
Oru aušinama
Šilumos rekuperacija
Tiesioginis šaldymas
WSAT-XSC2 90D-240F tik šaldymas
WSAT-XSC2 80D-240F šilumo siurblys
Šaldymo galia 239-665 kW
Šildymo galia 231-736 kW 

 

Daugėja galimybių su vandens šaldymo mašinomis (chiller) su moduliuojama Scroll technologija – kurios pionieriai yra Clivet – tęsiamas dominavimas rinkoje dėka efektyvumo, patvarumo ir patikimumo. Naujos kartos SPINCHILLER2 reprezentuoja energetinio naudingumo raidą, didelį universalumą ir sumažintas veiklos išlaidas. Visų pirmą A energijos klasė, veikiant pilna apkrova, pagal griežtus EUROVENT reikalavimus įvestus 2012m.

Funkcijos ir ypatybės:

 

SPINchiller2 vandens šaldymo mašinos ir šilumos siurbliai užtikrinantys aukštą sezoninį efektyvumą. Skirtos montavimui lauke, pagrindinės ypatybės – netolygūs scroll kompresoriai tame pačiame kontūre, elektroninis išsiplėtimo vožtuvas ir didelio efektyvumo ploštelinio tipo garintuvai.

SPINchiller2 pasiekia neprilygstamą sezoninį efektyvumą ESEER ir yra gaminami dviejų versijų EXCELLENCE ir PREMIUM. Standartinė EXCELLENCE versija teikia didžiausią efektyvumą tiek veikiant pilna, tiek daline apkrova. PREMIUM versija pasižymi aukštu efektyvumu prie dalinės įrenginio apkrovos, bet tuo pačiu kompaktiškų matmenų, dėl to ypatingai konkurencinga.

  • Savaiminis prisitaikymas prie skirtingų apkrovos sąlygų, dėka didelio galios pakopų skaičiaus ir valdymo logikos, kuri buvo sukurta siekiant padidinti efektyvumą ir sumažinti kompresorių nusidėvėjimą;
  • Aukštas patikimumas, dėka dvigubo šaldymo kontūro, patikrintos architektūros ir dideliais kiekiais gaminamų sudėtinių dalių;
  • Žemas triukšmo lygis, dėka kaloriferio dydžio ir aukšto efektyvumo ventiliatorių su ašmens profilio sparnuote;
  • Paprastas ir greitas montažas, dėka greito prijungimo prie sistemos, lengvo elektrinio pajungimo ir pilno funkcinio testavimo prieš transportavimą. Mašinos taip pat gali būti tiekiamos su integruotais siurbliais, akumuliacine talpa, ir kitais pagrindiniais komponentais jau sumontuotais įrenginyje.

Paprastumas

Naujos kartos kontrolė
Vartotojo sąsaja įrenginyje dar labiau supaprastinta dėka loginių navigacijos grupių bei praplėstu meniu aprašymu. Be to dėka naujo valdiklio ir galimybės tiesioginio prijungimo prie nešiojamo kompiuterio:

  • Programinė įranga iš karto atnaujinama;
  • Yra galimybė nuotoliniai “on-line”  sąveikai su po garantinio aptarnavimo servisu;
  • Galimos klaidos yra lengvai aptinkamos diagnostikos prietaisų ir duomenų registravimu.

Nauja funkcija ECOSHARE 
Įrenginių loginiu grupavimu vietiniame tinkle, žinomu kaip “Master-Slave”, buvo atsisakyta ir pakeista į funkciją ECOSHARE. Be sistemos patikimumo (galimo įrengimo gedimo atveju, savarankiškas balansas su kitais įrengimais yra vykdomas automatiškai.) ECOSHARE prideda papildomų valdymo loginių funkcijų siurbimo sistemoje paskirstant visų grupėje sujungtų įrenginių apkrovą esant dalinei įrenginių apkrovai, pasinaudojant maksimaliu efektyvumu. 

Efektyvumas

EXCELLENCE versija A klasės ir PREMIUM  versija C klasės
Šio atnaujinimo dėka buvo padidintas SPINCHILLER2, veikiant pilna apkrova, naudingumo koeficientas EER (pagal naujus EUROVENT 2012m standartus) virš 3.1 EXCELLENCE SC versija, o tai reiškia klase A. Kompaktinė klasė PREMIUM SC rodiklis 2.7 pasiekia klasę C. Tai tapo įmanoma panaudojant didelio našumo naujus šilumokaičius, Scroll modulinę technologiją ir ECOBREEZE ventiliatoriais su elektroniškai valdomais varikliais, kurie tiekiami standartinėje EXCELLENCE versijos komplektacijoje.

Visa gama aukšto efektyvumo ESEER
SPINCHILLER2 dalinės apkrovos energijos charakteristikos reitinguojamos pačioje viršūnėje lyginant su pagrindiniais gamintojais  šioje srityje. Labai didelis efektyvumas ESEER metinės veiklos cikle ir siekia 4.5  EXCELLENCE versijoje ir gali pasiekti net 4.2 kompaktinė klasė PREMIUM.
Sezoninis efektyvumas dar labiau padidėjo iki 5.3 dėka DST nustatymų (Dinaminė tiekimo temperatūra), skirtų nuolat palaikyti grįžtamo vandens temperatūrą dinamiškai keičiant tiekiamo skysčio temperatūrą priklausomai nuo poreikio.

Konkurencingumas

PREMIUM verija: neprilygstama konkurencinė padėtis
Tikslus vidinių komponentų parinkimas ir išdėstymas įgalino padidinti energetinį EXCELLENCE versijos pozicionavimą, vidutiniškai 2% padidėjo sezoninis efektyvumas. Tačiau didžiausias konkurencinis pranašumas buvo pasiektas su PREMIUM kompaktine versija, likus nepakitusiai vidutiniai kainai sezoninis efektyvumas išaugo 3%. Tokiu būdu patenkonome abu rinkos reikalavimus, atsižvelgėme į jautrią pradinę investicinę vertę, taip pat atkreipėme dėmesį į energijos taupymą ir investicijų grąžą

Vienoda visos serijos struktūra
Nuo šiol visaoje SPINCHILLER2 gamoje naudojama V formos vieno ar dviejų modulių šilumokaičius. Tai pagerina oro paskirstymą per šilumokaičius ir išsaugo vientisumą net ir krušos atveju.
Dar daugiau, įrenginiai yra apie 1 metrą trumpesni, EXCELLENCE 90D ir 180F, PREMIUM 100D ir 110D.

Detalesnė informacija