GAIA Aria

GAIA Aria
Dviejų sekcijų reversinis šilumos siurblys
MSER-XEE-61
Oru aušinamas
Viduje montuojamas
Galia nuo 3,0 iki 16,3 kW

Funkcijos ir ypatybės:

GAIA Aria novatoriškas šilumos siurblys kuriantis komfortą visus metus ir naudojantis nuo 75% iki 100% atsinaujinančią energiją.
Pagrindinės ypatybės:

  • SISTEMINIS ĮRENGINYS – gali būti naudojamas su spinduliuojančių plokščių sistemomis, konvektoriais su ventiliatoriumi (fancoil), šaldymo-šildymo sijomis ir radiatoriais. Integruoti visi reikalingi sistemos elementai užtikrinantys oro kondicionavimą vasarą ir žiemą, taip pat ir buitiniam karštam vandeniui ruošti. Montavimo laikas ir kaštai ženkliai mažesni, kadangi jau integruoti cirkuliaciniai siurbliai, karšto buitinio vandens talpa, ir jungtis prie saulės kolektorių sistemos;
  • MAKSIMALUS TAUPYMAS – Elektroninis valdymas leidžia lengvai nustatyti temperatūrą, drėgmę, ir veikimo laikus. Vieną kartą nustačius, kontrolė automatiškai valdo vasaros ir žiemos režimus, karšto buitinio vandens gamybą. Bendras energijos vartojimo efektyvumas maksimizuojamas nuolat stebint pastato poreikius ir lauko oro temperatūrą.
  • INVERTERINĖ DC TECHNOLOGIJA – GAIA Aria suteikia jums žiemą šilumą, vasarą vėsą su maksimaliu energijos efektyvumu dėka DC inverterinės technologijos pritaikytos kompresoriui, siurbliui ir ventiliatoriui. Šių elementų greitis reguliuojamas remiantis faktine reikalaujama energija, taip dar labiau sumažinantis energijos vartojimą ir didinantis sezoninį efektyvumą;
  • PIRMINIS KONTŪRAS– integruotas mažai energijos naudojantis DC cirkuliacinis siurblys, leidžiantis nustatyti vandens debitą pagal kompresoriaus greitį, tokiu būdu maksimaliai išnaudoti šilumokaitį nepaisant srauto pokyčių reikalingų  sistemai.
  • ANTRINIS KONTŪRAS – GAIA Aria gali valdyti iki trijų atskirų zonų su skirtingomis temperatūromis, priklausomai nuo terminalo tipo maišymo mazgu ir mažai energijos vartojančiu siurbliu  su automatiniu vandens srauto reguliavimu priklausomai nuo delta temperatūros.
  • Tarp pirminio ir antrinio kontūrų sumontuotas hidraulinis separatorius siekiant atskirti bloką iš vartotojo pusės ir užtikrinti geriausias GAIA Aria darbo sąlygas.
  • SAUGUMAS IR EKOLOGIJA – GAIA Aria nenaudoja dujų ar kito iškastinio kuro, todėl nėra jokio galimybės draudžiamų medžiagų nuotėkiui į aplinką. Nėra CO2 emisijos į atmosferą. Negaminamos išmetamosios dujos, todėl nereikalingas dūmtraukis, nereikalaujama privaloma priežiūra katilo valymui ir dūmų kontrolei.
Integruotas karšto buitinio vandens ruošimas Tiesioginė jungtis prie saulės kolektorių
 Skaityti daugiau apie šilumos siurblius