Naujos galimybės su Roof top CSRT-XHE kondicionieriais

CLIVET PACK
Oru aušinamas
Reversinis šilumos siurblys
Šilumos rekuperacija
Tiesioginis šaldymas
Karštų dujų sekcija sausinimui
CSRT-XHE 82-302
CSRN-XHE 82-302
Šaldymo galia 33-103 kW
Šildymo galia 32-98 kW
 
Clivet stoginiai “rooftop” kondicionieriai pozicionuojami tarp 3 pirmaujančių žaidėjų Europoje ir mūsų sprendimai yra labai vertingi savo efektyvumu bendrame gyvavimo cikle (Life cicle costs).Todėl mums malonu pranešti, apie naujus CLIVETPack, “rooftop” tipo nereversuojamus (tik šaldymas) kondicionierius CSRT-XHE 82-302. Tai suteikia papildomai naujų pritaikymo galimybių kaip anksčiau atsitiko su šilumos siurbliu CSRN-XHE.

Funkcijos ir ypatybės:

 

Naujos funkcijos

Nauja kontrolė su kintamu oro srautu
Kaip ir kitų SMARTPack ir CLIVETPack įrenginių elektroninė ventiliatorių  kontrolė,  taip pat ir CSRT-XHE 82-302 modeliuose galima nauja funkcija “kintamas oro srautas”, leidžianti automatiškai keisti oro srautą remiantis realiu poreikiu, o tai leidžia sutaupyti dar daugiau energijos.

Veikia iki -30°C
Dėka žemos oro temperatūros konfigūracijos, įrenginys puikiai ir patikimai veikia net ir esant šaltam klimatui: šildo dujiniu šildymo moduliu ar vandeniniu kaloriferiu, taip pat tiekia šviežią orą ir esant būtinybei automatiškai įjungia tiesioginio šaldymo (free-cooling) funkciją.

Taip pat montuojamas viduje
Įrenginys gali būti montuojamas ir tinkamos erdvės techninėje patalpoje taip išplečiant pritaikymo galimybes pastatuose ypač su funkciniais ar architektūriniais apribojimais.

Aukšto efektyvumo termodinamidis šilumos atgavimas

CSRT-XHE modeliai taip pat komplektuojami su žiemos šildymo opcija, kuri gali būti naudinga dėl išmetamo oro termodinaminės energijos atgavimo. Tai reversinio šilumos siurblio technologija ženkliai mažinanti elektros vartojimą vėdinimo procese lyginant su pasyvia rekuperacija, išlaikant kompaktiškus įrenginio gabaritus ir suteikiant aukštą energetinį efektyvumą.

Naujos kartos kontrolė

Didelės panaudojimo galimybės
Kaip ir anksčiau pristatytuose  Clivet komercinės ir pramoninės serijos įrenginiuose CSRT-XHE 82-302 modeliai tiekiami su nauja elektronine kontrolės ir valdymo sistema.
Sistemos ypatumas tai paprastas naudojimas, patikimumas ir universalumas, lengva priežiūra ir aptarnavimas.

Paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja
Naujas nuotolinis valdymas keičiantis įrenginyje integruotą pultą. Tai malonaus dizaino, lengvai įdiegiamas aptarnaujamoje aplinkoje, skirtas specializuotam personalui valdyti pagrindines funkcijas. Galimybė pasirinkti be vartotojo sąsajos, kai įrenginys prijungiamas prie išorinės pastato valdymo sistemos.

Naujos galimybės
Nuo šiandien šios serijos modeliai gali būti valdomi komunikacijos protokolu BACnet/IP, šalia jau turimų LonWorks ir ModBus siekiant pasiūlyti dar platesnį ir konkurencingesnį pasirinkimą.
Taip pat galimi du nauji sprendimai priežiūrai ir eksploatacijai: Serviso sąsaja pilnam valdymui ir kontrolei skirta autorizuotam techniniam personalui ir tiesioginė Eterneto tinklo jungtis į nešiojamojo kompiuterio navigacinę naršyklę.